logo záře
CZ EN
Triline - požární dveře

Nabídka práce

Skladník / expedient

Co Vás čeká?

  • Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů.
  • Ukládání, kontrola a skladování zboží.
  • Vedení předepsané evidence a provádění inventur.
  • Vyskladnění a příprava zakázky k expedici dle charakteru zboží ( výrobků, materiálů, příslušenství ) – dodržení pravidel uložení zboží na paletu dle charakteristiky zboží.
  • Práce s manipulační technikou

Požadavky

  • minimálně odborné vzdělání bez maturity
  • praxe ve skladu nebo strojírenském provozu min. 2 – 5 let
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
  • Oprávnění k řízení VZV výhodou ( případně zaškolíme )

Co vám můžeme nabídnout

  • Plat 27.000 – 35.000 Kč
  • Smlouva na neurčitou.
  • podíl na výsledku hospodaření společnosti – 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění, příspěvek na stravování
  • Firemní akce, stabilní a příjemný kolektiv

Kontakt pro zaslání životopisu hlinik@triline-door.cz

Informace neposkytujeme telefonicky.

popruh
frame-scrollup